Søgning på: "TEATER" gav 26 resultater
Ledige pladser
Få pladser
P.t. ingen pladser
Thu, 25.08.2022
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Flere spilledage
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Sun, 04.09.2022
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Flere spilledage
Tue, 13.09.2022
Vendsyssel Teater - Store sal, Hjørring
Flere spilledage
Sat, 08.10.2022
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Vendsyssel Teater - Musiksalen, Hjørring
Tue, 18.10.2022
Vendsyssel Teater - Store sal, Hjørring
Sat, 29.10.2022
Vendsyssel Teater - Prøvesalen, Hjørring
Flere spilledage
Wed, 02.11.2022
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Tue, 15.11.2022
Vendsyssel Teater - Store sal, Hjørring
Flere spilledage
Vendelbohus, Hjørring
Sat, 03.12.2022
Vendsyssel Teater - Prøvesalen, Hjørring
Flere spilledage
Mon, 16.01.2023
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Fri, 27.01.2023
Vendsyssel Teater - Prøvesalen, Hjørring
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Sat, 04.02.2023
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Thu, 09.02.2023
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Vendsyssel Teater - Store sal, Hjørring
Flere spilledage
Sat, 04.03.2023
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Vendsyssel Teater - Prøvesalen, Hjørring
Flere spilledage
Thu, 30.03.2023
Vendsyssel Teater - Store sal, Hjørring
Tue, 18.04.2023
Vendsyssel Teater - Black box, Hjørring
Flere spilledage
Thu, 11.05.2023
Vendsyssel Teater, Hjørring
Wed, 24.05.2023
Vendsyssel Teater - Prøvesalen, Hjørring
Flere spilledage
Vendsyssel Teater, Hjørring